O nás

ROCK AND SNOW – sme mladý a dynamický tím s dlhoročnými medzinárodnými skúsenosťami. Ponúkame originálny a na mieru šitý program v zime aj v lete.

V našich vodcoch nájdete vysoko profesionálne vedenie s priateľským prístupom. Profesionalita a neustále vzdelávanie nás umiestňujú na vrchol.

 

Certifikáty

Každý z našich vodcov je certifikovaný vodca podľa IFMGA (International Federation Of Mountain Guides Associations). Naša agentúra je uznávaná ako oficiálna agentúra horských vodcov. ROCK AND SNOW má autorizáciu na vykonávanie vodcovských služieb, garantujeme vám ten najprofesionálnejší servis.

 

Výhody

  • Zabezpečujeme vám kompletnú lavínovú výstroj.
  • Pri Ski Safari zabezpečujeme transfer späť do lyžiarskeho strediska, prípadne do vášho hotela.
  • S nami si nielen zlepšíte svoje lyžiarske schopnosti, ale rozšírite si aj svoje teoretické vedomosti.
  • Vezmeme vás na najlepšie miesta na lyžovanie, pretože my ich poznáme.

 

Našou snahou je vyplniť váš deň množstvom nezabudnuteľných a neporovnateľných zážitkov na snehu, v ľade aj na skalách.

Naši vodcovia

Michal Sekelský

Jazyky

DE / EN / RU / FR

Bio

Som profesionálnym horským vodcom od roku 2006. Ako horský vodca som pracoval v najprestížnejších alpských lyžiarskych strediskách ako Chamonix, Verbier či Zermatt. Zúčastnil som sa expedícií v Himalájach, Kaukaze a Alpách. Bol som členom freeride tímu Slovensko. So mnou nájdete tie najlepšie podmienky na lyžovanie.

Jaroslav Vonderčík

Jazyky

EN / RU

Bio

Ako profesionálny horský vodca pracujem od roku 2000. Mám za sebou veľa výstupov vo Vysokých Tatrách, v Alpách, v Himalájach a v horách Južnej Ameriky. Hory sú pre mňa prácou a tá je mojím koníčkom.

Freeride a skialp sú moja zimná vášeň. Teším sa na zážitky s vami.

Milan Sekelský

Jazyky

DE / EN / HU

Bio

Moja kariéra profesionálneho horského vodcu začala v roku 1994. Zúčastnil som sa mnohých expedícií v Himalájach, Južnej a Severnej Amerike, Kaukaze a Pamíre. Nízke a Vysoké Tatry sú mojím zimným rajom. Ako dlhoročný člen Horskej služby a Lavínový špecialista viem, kde nájdeme najlepšie podmienky na naše aktivity.